Kiehl's Midnight Recovery Concentrate | Gece Serumu


Gece kremim bitince Kiehl's Ultra Facial Cleanser ile birlikte aldığım gece serumum da son anlarını yaşıyor. Nerdeyse her blogda hakkında bir şeyler yazıyor. Birçok kişi de çok sevdiğini söylüyor. Ben sevdim mi? Hem evet hem hayır!

Cam, gece mavisi çok şık bir şişesi var. Kapağının pompalı oluşunu eleştiren çok fazla kişi var. Kapağını açık unutup 3'te 2'sini yere döktüğüm için biraz katılıyorum. Ambalajında kokusuz olduğu söyleniyor fakat çok hafif lavanta kokuyor. Rahatsız edici bir koku değil,ben sevdim.

28 gün düzenli kullanıldığında cilt tonunu düzenlediğini söylüyor ve daha canlı bir cilt vadediyor. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Cilt tonumu düzenledi. Daha canlı bir cilt için bence sağlıklı yaşamak önemli. Çok fazla su içmediğim için çok canlı bir cildimin olduğunu söyleyemeyeceğim. Tek başına da yeterli olmadı, hiçbir ürünün de yeterli olacağını sanmıyorum.

Bir daha alır mıyım? Hayır, çünkü olmazsa olmaz bir ürün kesinlikle değil. Cilt tonu bozukluğu için "Sudocream"i tavsiye ederim. Kiehl's Midnight Recovry Concentrate 30 ml 119 TL Sudocream 60 gr 13.50 TL  ...


1 yorum: