Güzellik | Sudocream MucizesiFazlasıyla beyaz cilde sahip olanların en büyük problemi lekelerdir.

Nereden mi biliyorum? Aynaya baktığımda gördüğüm yüzden olabilir mi !

Düzenli cilt bakımı yapmaya başlayalı altı ay oluyor. Onun öncesinde canım istediğinde cilt temizliği yapıp, aklıma geldiğinde nemlendirici sürüyordum. Göz çevresinde kazın ayaklarını görmeye başlayınca bu işe bir dur demem gerektiği anladım.

Düzenli gece-gündüz cilt temizliği, nemlendirici rutinim haline geldi. Bu esnada yanağımdaki sivilce ve ağız çevremdeki güneş lekelerinden kurtulmak için de arayışa girmiştim ki sudocreami keşfettim.
Sudocream; bebek cilt bakım kremi. Kıvamı çok yoğun olduğu için farklı bir kaba az miktarda alıp içine bir A vitamini kapsülü kırıp karıştırdım. Bunu sadece geceleri yatmadan önce uyku maskesi olarak cildime sürmeye başladım. 15 gün kadar her gün gece kremi gibi kullandım. Yarattığı sonuç muhteşemdi. Fondoten sürmeme, BB kremlere bile gerek kalmamıştı.

Şuan haftada bir kere uyguluyorum ve bu halimden çok memnunum. Benim cildim artık karma, kuruya dönük karma. Her cilde uyar mı bilmiyorum ama her cilde sürülebilineceğime dair yazılar okudum.

Bir de küçük uyarım var. Bu kremi sadece gece sürüyoruz. Gündüzleri sürdüğümüzde güneş ışınları ile temasa geçtiğinde ekstra leke yapabileceği söylendi bana. Aman dikkat!


0 yorum: