Aşk ..

Sen aşka aşıksın müsaitsin gördüğünü abartmaya ...

Bu mısralar benim aşka olan bakışımın özeti . Aşık olmak dünyadaki en güzel duygu. Sarıldığında dünyanın durması, kokusunun cennet kokması... Dünyanın en güzelinin, en yakışıklısının o olması..

Eyy canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Mevlana ne güzel demiş değil mi..Bir de karşıdan sevmek var. Henüz hiç elini tutmadan eline aşık olmak var. Ufacık bir cümlesine şiirler yazmak var.

.....

Elini tutarken bile kaybetmekten korktuğun için iki elinle birlikte tutuyorsan, hiç gitmeyeceğini bilsen bile onsuz bir anı düşündüğünde gözlerin buğulanıyorsa eğer aşıksın sen ..

Heyecanın dibi acaba benim olacak mı endişesi .. Göz göze geldiğin bir kaç saniyeyi yere göğe sığdıramıyorsan eğer, hem kimseler duymasın, hem cümle alem bilsin istiyorsan ...

Aşıksın sen! Aşığım ben!

Henüz hiç tutamadığım bir eli, başımı belki de asla koyamayacağım bir omzu var. Koklaya koklaya öpemeyebilirim belki, belki hiç değmeyebilir dudakları dudaklarıma ... Ama olsun seviyorum ben onu. Kavuşamama ihtimalimiz olsa bile, sadece ihtimali için bile beklerim aşkı ..

Gel ve tut artık ellerimden ...

0 yorum: