2015 Kış Modası


2015 kış modası için 60'lar etkili olacak deniliyordu. Fakat benim düşüncem bu yılın moda sektörünün pabucu dama atıldı ve bu sezon güzellik sektörü revaçta..

Moda bloggerlarının bir çoğu makyajla ilgili postlar yayınlamaya başladı. (Evet ben de yayınladım) Makyaj blogger ve vloggerlarının sayısı her geçen gün artıyor. Fakat moda bloggerı olarak moda hakkında postlar hazırlamak istiyorum. 2015 kış modasında neler oluyor bir bakalım ;)

Bu yıl askeri yeşil en popüler çağını yaşıyor... Hipster olanımız da kokoş olanımız da kapüşonlu kürklü askeri yeşil parka/mont aldı...

Boyum uzun diyenler, topuklu ile koşabilirim bile diyenler ise palto diye adlandırdığımız bornuzumsu görünümdeki paltolardan aldı .. Asil bir görüntü için bir tane edinebilirsiniz.

Beyaz spor ayakkabı ... Zemherinin düşkünü beyaz giyer kış günü lafı adeta onlar için söylenmiş. Ben spor ayakkabının moda olmasına inanılmaz sevinenlerdenim. Toplu taşıma kullanan birisi olarak topuklu ile İETT'ye binilmiyor bacım.

Sezon başında herkeste bir leopar kürklü mont sevdası vardı. Tüm markalar koleksiyonlarında bulunuyordu. Fakat nedendir bilinmez, bu aralar çok az görüyorum. Sezon içinde sezon gibi oldu.

Bu seneyi ben çok sevdim, migreni olan birisi için berelerin moda olması dünyanın en güzel olayı ... Mesaj kaygılı bereler allahtan geyikli taytlara dönmeden bitti. Ama bereler hala çok moda, ister büyükçe ponponlu al, ister kafanda "for bad hair days" yazsın, ister panda ol. Kafa mühim olay, sıcaktan kimseye zarar gelmez

Çizmeler bu sezon izne ayrıldı. Pantolon üzerine çizme giyenler görüyorum. Yapmayın bacılarım, yapmayın güzel insanlar ... Geçen sezon burnu açılan çizmemi bile yaptrmadım, çünkü bu sezon ayağıma bile sokmadım. Onun yerine yarım çizme, bot kategorisine giren ayakkabılar çok moda... Zaten almayanı dövüyorlar, bir de şuan indirimdeyken

Taytlar hala çok moda. Zaten tüm pantolonlar da tayt gibi değil mi? Geçen sezon Mavi'den aldığım jeanlari giydiğim zaman kendimi çok demode hissediyorum. Boru paça ve tayt gibi değil..

Toparlayacak olursak, sportif bir şıklık hakim sezona ... Takılar yerini makyaja bıraktı.. Yine doğal ama renk oyunları serbest ...

Son olarak nasıl bakarsanız öyle görürsünüz..Hayata karşı olumlu olun emin olun o da sizin yanınızda olacaktır. Tecrübeyle sabit.

Öpücükler


0 yorum: