Spor Salonuna Giderken Şık Olmak Lazım ;)

Yenilikler baaşlasıın o zaman ...
İlk yeniliğim spora yazılmak oldu. Astoria Jatomi evime yakınlığı, salonun geniş/ferah olması ve çok fazla kalabalık olmayışı seçim yapmamda büyük etken oldu.

Henüz çok fazla kullanmaya başlayamadım. Pazartesi ve salı günleri kurslarım hala devam ediyor oluşundan ve şu aralar daha çok uyku ile aramda inanılmaz bir bağ oluştuğundan gidemedim.

Temmuz itibari ile son bulacak kursum sonrası daha sık uğramayı planlıyorum. Spor salonuna giderken de şık olmak lazım, dedim. Alışveriş öncesi stilleri incelemeye başladım. İşte benim seçtiklerim;
1 yorum:

  1. Dünya'da oldukça popüler olan ve ülkemizde de son zamanlarda popülerleşen buz pateni, buz hokeyi ve tekerlekli paten kullanımı, beraberinde bir çok web sitesinin de açılmasını sağladı. Bu siteler arasında özellikle 21 yıldır sporcu ve antrenörlük hayatına İstanbul Buz Sporları Klübü'nde devam eden, ülkemizde bu alanda bir çok tesiste başarı ile görev almış Necati DEMİREL'in kurduğu Patenci.com dikkat çekiyor.

    Patenci.com, sporun tam içinden gelen bir firma olmakla beraber yeni ürünleri Dünya ile aynı anda Türkiye'ye de getirmeyi hedefleyen ve her bütçeye uygun birbirinden kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran bir paten sitesidir. Buz hokeyi, tekerlekli paten ve artistik buz pateni gibi ürünlerin yanı sıra paten ekipmanları da Patenci.com'da bulabileceğiniz ürünler arasında.

    Sizde paten meraklısıysanız ve bu alanda alış-veriş yapabileceğiniz kaliteli/güvenilir bir web sitesi arıyorsanız Patenci.com tam size göre.

    YanıtlaSil