Ruh Halim İnişli ÇıkışlıBu ayda doğdum ben. Mayısın son günlerinde...

Yani ikizler burcuyum. Zeki, sosyal esprili biriyim evet ama ölümüne dengesiz bir ruh halim var. Post hazırlamaya oturduğumda çok eğlenceli başladığım yazı depresif bir hal alabiliyor.

Sabah uyandığımda gülerek uyanabilirim bazen uyandığımda ise ölmek isteyebilirim. Şu aralar çok fazla uçlardayım. Çok mutluyum her şey mükemmel diye hareket ederken bir anda her şeyden nefret ediyorum diye ağlamaya başlayabiliyorum.

Şimdilerde ise her türlü yeniliğe açığım. Saçlarımı üniversite son sınıftaki gibi kısa kestirdim. Spora yazıldım. Saç rengimi yeni değiştirmiştim ama eski haline geri dönmeyi de düşünmüyor değilim. Tüm bunların nedeni ikizler burcu olmamın yanı sıra yeni bitirdiğim ilişkim. 

Ben bu ilişki sayesinde daha da büyüdüğümü hissediyorum. Kötü yanı ise kendimi çok bırakmış olmam. Oje sürmeden dışarı çıkmalar, makyaj yapmayı bırakmalar, sürekli aynı tarz kıyafet giymeler falan... Kendime not bundan sonra asla bakımsız salaş olmak yok...

Bana biraz zaman verin en iyisi...

Yakın zamanda ev arkadaşımın düğünü için Ayvalık yollarında olacağım. Kıyafetim mezuniyet balomda giydiğim elbisem. Güzel fotoğraflarla dönüş yapmayı planlıyorum.

Hoşçakalın...

0 yorum: