Her Şey Yoluna Girdiğine Göre; Kokoş Egeli Olma Yolları

Selamlar Herkese,

En son sevgililer gününde bir postla merhaba demişim ama şuan 9 Mart ...

Bu kadar uzun süredir yazmamamın sebeplerini açıklayayım sizlere; Öncelikle bir haftadır evde tv ve net yoktu. Kablolarda sorun varmış ve biz gündüzleri evde olmadığımız için arıza ekipleri gelemedi. Ayrıca geçen haftasonu ablamlar buradaydı.

Tüm bunların haricinde kariyer anlamında benim için güzel bir yer de işe başladım. Yeni yere adapte olma çabaları ve bunun yanında grip virüsü beni de buldu. 10 gündür ilaç kullanmama rağmen hala geçmedi. Öksürük ve burun tıkanıklığı durumu hala devam ediyor.

Anlayacağınız son zamanlar benim için biraz fazla yoğundu. Yoğunluk, hastalık teknik sorunlar, misafirler derken bloğu çok fazla ihmal ettim.

Lupita Nyong’o - Prada

Bu arada Oscar geldi, geçti. Tüm elbiselere bakıldı. Yorumlar yapıldı evet ama yine post yok :/ Favorimi yukarıda görüyorsunuz. Milyonlarca kalp kalp kalp <3 <3 <3

Hayatım, üniversite sonrası fazlaca karıştı. Hayal ettiğim, planladığım birçok şey istediğim gibi gitmedi. Her şeyin ilacı zaman yine işe yaradı ve ben şuan planladığım bir noktaya ulaştım. (Bir B planım dahi var ) Şimdilerde ise fazlaca sadece ve spor olan tarzımı biraz daha şık ve kokoş olarak yenileme peşindeyim. İçimde her zaman bir kokoş vardı. Artık bunu rahat bırakmanın tam zamanı diye düşünüyorum.

O yüzden bundan sonra kokoş kombinlere ve kokoş kombin önerilerine hazırlıklı olun :)Dolabı en baştan yenileyesim var. Şuan bir adet ayakkabı (yine spor ayakkabı/new balance m410) ve bir adet çanta alışverişi yaptım bile.

Şimdilik hoşça kalın. Bundan sonra daha sık görüşeceğiz. İnş :)
Öpücükler xoxo


0 yorum: