Sunday InspirationYeni yılın ilk postuyla karşınızdayım. 2014 yılındaki ilk postum bana ilam veren şeyler olmalı dedim.
#gununkahvesi hashtag'iyle paylaşım yapan Billur Saatçi bir çok kez yüzümü gülümsetiyor. Her kahve, çay veya süt içişimde ben de benzer fotoğraflar çekmeliyim diyorum fakat ya bardaklar aynı oluyor (ofiste ve evde hep aynı bardağı kullanıyorum) ya da gittiğim mekanlarda sohbet&iş toplantısı sebebiyle çekim yapamıyorum. Yukarıdaki görüntüye bayıldım.
Saçlarım biraz uzadığı için artık örgü modellerde dikkatimi çekmeye başladı. Saçlarımı yana alıp gelişigüzel örmek bence çabasız güzellik için ideal seçim :)


Çiçekli pantolonları seviyorum. Ugg'lar ile giyildiğinde çok sevimli duruyor. Yazın aynı pantolonu babetlerle de kombinleyebiliriz.


Evet kendisiyle aşk yaşıyoruz. Bugüne kadar fake çantam hiç olmadı. Gerçeğini alamıyorsam fake kullanmanın bir anlamı yok bence ... Benzeri yapılan modellerden bahsetmiyorum tabi ki ;) Ama bu çanta farklı kendisini fake ya da benzeri çok yakında benimle olabilir ;)


Daha çok yaz kombini gibi görünse de, yazı özleyenler için üzerine palto geçirerek ayağımıza bottie bence harika durur .


Romwe yazsa da ben bu t-shirtün aynısını Beşiktaş Pasajında görmüştüm. Büyük kolyelerle şahane duruyor. (Benim üzerime olmadı, o yüzden kendisi şuan dolabımda değil )İndirimin hat safhada olduğu şu günlerde, beyaz gömlek arayışım devam ediyor.Nerede giyersen giy, risk almadan şık olacağın bir kıyafet ...Tüm stilistlerin dolabın olmazsa olmazı ipek bir beyaz gömlek derler, herkes yanılıyor olamaz ;)


Kloş etek delisi ben ;) Hem de çiçekli bordo kazakla mükemmel duracağına eminim. Henüz giyilmemiş kloş eteğim olduğunu da biliyorum. Değerlendirmem şart ...


Bere, şapka yakışan insanlara hayranım. Kendime yakışanı henüz bulamadım :( Migren sahibi bir blogger olduğumdan dolayı soğuk ve rüzgarlı havalarda yakışmasa bile annemin ördüğü bereden şaşmıyorum. 
Eminim bana da çok yakışan bir tane vardır araştırmalara devam :))


Yaz- kış en sevdiğim ispanyol paça pantolonlar... Benim gibi kısa boyluysanız,biraz topuklu yardımıyla hoop upuzunuz ;) 


Bu tarz fotoğraflara bakıp bakıp bir sürü kolye aldım ama sıklıkla kullanmıyorum. Gri kazağın üzerine çok şık durmuş.

Bana ilham veren fotoğraflar bunlardı. Umarım siz de beğenmişsinizdir.

İyi pazarlar... 0 yorum: