Dosso Dossi'de Ne Giydim ???

Uzun zaman sonra sizlerle kendi yaptığım kombinleri paylaşacağım. Dosso Dossi Fashion Show 2014 için Antalya yollarına düştük. 80 kişilik bir basın ordusu vardı. Tüm basını organize etmek hiç de kolay değildi. Zor da olsa güzel hatta eğlenceli bir etkinlikti benim için. Mail ile konuştuğum bir çok gazeteci ile yüz yüze tanışma fırsatı buldum. Benim için çok da yararlı bir etkinlik oldu...

Gelelim kombinlere, cumartesi öğlen gerçekleşecek olan defile için çok koşturmalı bir gün olacağı için rahat bir kombin seçtim.


Saks mavisi pantalon Koton, Düz beyaz t-shirt Koton, Krem Blazer Mango, Leopar Babetlerim, Koton

Aslında üzerimdeki her şeyin Koton olduğunu şuan size yazarken fark ettim :) 

Tarkan konserine giderken hafif topuklu giyebilirim dedim. Geçen sizin için hazırladığım posttan da anlaşılacağı gibi, kalem eteğim var derken bu etekten bahsediyordum. İstediğim gibi bir Sweatshirt alamadığım için risksiz bir seçim yaptım ve gömlek tercih ettim. Ayakkabılara gelince bilekte biten siyah bottiem olmadığı için elimde olanı kullandım.Gömlek Ev Arkadaşımın Dolabından, Kalem etek Beşiktaş'ta bir Pasajdan, Botlarım ShoeTek


Dosso Dossi Fashion Show Ceo'su Hikmet Eraslan locamıza ziyarete gelince çektirdiğimiz fotoğraf.. 

Eveeet, organizasyon biter. Valizi alıp İstanbul'a dönmeden önce en salaş halimi fotoğraflamadan olmaz. Rahat hissetmek istediğim an üstüme geçirdiğim bluz, jean ikilisi yine favorim :)Uçağa binmişim ama hala poz verme derdindeyim. Hoşçakal Antalya :)

Fotoğraflar telefonla çekildiği için biraz kalitesizler.. Ama yine de sizinle paylaşmak istedim. Umarım beğenmişsinizdir. 

12 Şubat Bloğumun Doğum Günü :)) (sayılır) Takipte kalın yakında sizi çekiliş bekliyor
0 yorum: