Canım Sıkıldığında Ben !Ben her canım sıkıldığında kendimi modaya veririm. Yatağımın üzerine oturmuş, Sex and the City filmini açmış Vogue karıştırırken gören tüm arkadaşlarım benim canımın sıkkın olduğunu bilir .

Şu aralarda ufaktan bir can sıkıntısı aldı ki sormayın. Ne film açacak zamanım var ne de Vogue karıştıracak... Eğer yaşanan mali krizler sizi de vuruyorsa ufak kaçamaklar yapıp alışveriş de yapamazsınız...

Bu dönemlerimde beni en mutlu eden şey sevdiğim bloggerların geçmiş yazılarını tek tek okumak stillerini incelemek olduğunu şu aralar fark ettim. Kendim için biraz zaman ayırsam, elimde çayım blog okur buluyorum kendimi ;)


Aslında hiç benim tarzım olmayan fakat kendilerine has stilleri bakmaya doyamadığım offnegiysem.com ve stilize.blogspot.com ... Stilize sahibesi Şeyma Barcelona'ya taşındı ve artık ailesiyle orada yaşıyor. Bana tek benzer yanı poz verirken bir ayağını hep öne çıkarması :) Biu'da en sevdiğim şey ise tasarım parçalara yatırım gözüyle bakması... Her kıyafette farklı bir ayakkabı yerine sezonu iki ayakkabı ile kapatıp ama gerçekten iyi parçalar kullanıyor oluşu (galiba hiç bir zaman öyle bir kadın olamayacağım.)


offnegiysem.com'dan Biu; Mija için hazırladığı koleksiyonu inceledim ve düz etek ve sweatshirtlere o kadar fazla para vermem saçma diye düşündüm. Ama Biu'da bakıyorum muhteşem görünüyor. Bir de şapkalar şuana kadar bana yakışan şapka bulmuş değilim ama hatunda sürüyle şapka hepsi ayrı bir güzel yakışıyor ;)


Bir de tuucedadandi.com var.Kendisi ile aynı mahallede oturuyoruz. Sabah işe giderken karşılaştım, eve dönerken arkadaşları çiğ köfte alıyordu bir keresinde ;) Bir de Mango'da alışveriş yaparken rastladım kendisine.. Bloğundan da anladığım kadarıyla aynı yaşlardayız..

Mesela ben o ayakkabıları alır mıyım almam! Fakat kendisinde gayet hoş durmuş. Tebrik etmeyi bilmek lazım ;)


Benim canım sıkkınken yaptıklarım böyle, siz neler yaparsınız ??? Yorum bırakmayı unutmayın, mutlu olurum ;)


0 yorum: