2014 Grammy Ödül Töreni - Kırmızı Halı

Pazar akşamı migrenin tutarsa çok bir şey yapman mümkün değildir. Tam da bu sebepten Grammy ödüllerini izleyemedim. Tabi ki beni ilgilendiren kısmı kırmızı hali kim ne giymiş ;)

Macklemore'un yılın en iyi çıkış yapan şarkıcıları seçilmesine tam anlamıyla destekliyorum. Ve Beyonce'nin Show'u, kadın şarkı söylemek ve dans etmek için doğmuş kesinlikle ;)


Peki ne giymiş ? 


Seks mi evet çok seksi . Fakat o saçlar neden o kadar kısa kesilmiş. Koccaman saçlar neden bu kadar az ve yağlı gibi duruyor? Onu geçtim dip boyası gelmiş, uçları açılmış gibi durmuyor mu? Tüm bu görüntüden ben elbiseye bakamıyorum bile :( Anlayacağınız ben pek beğenmedim.


Julia Roberts 47 yaşında biri fakat görüntü 30 bile değil :) (Allahım biz de böyle olalım, AMİN :D )
Elbisesi Elie Saab, son kreaksiyonuna bakıldığında hatta son değil bu güne kadar yaptığı tüm kreaksiyonlarına bakıldığında neden kısa bir Elie Saab... Bir sürü uzun muhteşem elbiseleri varken neden bu elbise ? Çirkin değil ama daha güzel olabilirdi.


Katy Perry Valentino Haute Couture elbisesiyle şahane ;) Hep biraz farklı hep kendine has bir kırmızı halı tercihleri oluyor. Biraz çocuksu biraz seksi.. İkisi yan yana olabiliyor demek ki ... Kocaman gözleri ile benim en sevdiklerimden ...


Bir beyaz daha Paris Hilton ...Saçı makyajı gayet yerli yerinde . (Saçı az olanlar mezuniyet düğün nişan kına gibi gecelerde bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.)  Elbise yandan değil de önden bakıldığında biraz gelinliği andırsa da ben sevdim.


Ben kırmızı halıda yürüyecek olsam kesinlikle kırmızı bir Valentino tercih ederdim. Pink de benim gibi düşünmüş olacak ki elbisesi Valentino ( elbise için başka marka yazan bir iki yer de gördüm, ama bence Valentino olmalı dedim :D ) Ama ben bu elbiseyi tercih etmezdim. Elbisenin parlak saten kumaşını pek sevemedim. Tüm bunları yazarken bile aklıma MTV müzik ödüllerinde (bayağı eski kaçıncı olduğunu hatırlamıyorum) sahnede yaptığı show geliyor ama önünde saygıyla eğiliyorum :))


Taylor Swift Gucci Elbisesiyle.. Ben elbisesini, saçını, makyajını sevdim. Fakat muh-te-şem falan demiyorum. Hoş yani diyorum. Kızcağın şarkılarını da pek sevmem zaten.

Kırmızı halı benim gözümden böyleydi. Pazartesi sendromuna biraz olsun unuttursun dileklerimle ;)
Sizleri Beyonce ve JayZ'nin performansını izlemeye davet ediyorum.
0 yorum: