Mercedes Benz Fashionweek İstanbul : Geç Kalan Bir PostUzuun bir tatil sonrası İstanbul'a dönüp iş hayatına adapte olmak zor değildi benim için.. Çünkü uzun zaman sonra sevdiğim bir işim var. Şuan ofis taşınma nedeniyle Aysha Dergi ofise kullanıyoruz. Ofis o kadar tatlı arkadaşlar edindim ki kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum.

Yazamamın sebebi, ise 10 gün ege havası sonrası grip :(

O zaman başlayalım;Bazı tasarımcılar renklerle oynamışlar, tasarımlarını bunun üzerine kurmuşlar. Birşeyler yaratmak, farklı olmaya çalışmak zor . Benim şahsi fikrim;sadece renk oyunları ile farklı tasarım ortaya koymak benim çok heyecanlandırmıyor. Elbise formunda yapılan farklılıklar daha çok etkiliyor.

Kullanılan materyaller farklı olması cezbedici bir özellik. Bu sezon Zeynep Tosun'un tel kırma ile oluşturduğu koleksiyon farklıydı. Benim annemden gelen iki elbiseler gibi... Annem zamanında (kendisi 60 yaşında) nişanlarda tel kırma elbiseler giyilirmiş. Şuan annemin elbiselerinin içine girmem pek mümkün değil ama 45-467 kilo aralığında sığabilirim.

Farklı olarak kullanılan diğer materyal ise Tuvanam'ın defilesi...Full ipek ve dantel karışımı elbiseler hepsi birer arzu nesnesi..İpeğin vücutta bıraktığı his, asil duruşu, feminenliği ...Hepsi benim olsun hepsi benim olsun :)

Son olarak Özgür Masur hep beğenirdim, yine çok beğendim yazmadan edemedim.

Takipte kalın.
Öpücüklerle ...


TuvanamZeynep TosunÖzgür Masur

urm


Beste GürelGüla AğişGünseli Türkay
Hakan Akkaya
Mehtap ElaidiNihan BurukTanju Babacan
0 yorum: