Hayat Kısa, Mutlu Olduğunuz Yerlere Gidin ...

Hayat bu sıralar gerçekten güzel...Cuma günü Kore günleri kapsamında Muhsin Ertuğrul Sahnesinde Flying isimli gösteriye gittim, acaip eğlenceli bir gösteriydi...Saat : 20:00 Son tarih 20 Eylül ... Etkinlik; ücretsizdir. Biletleri kapıdan alabilirsiniz..
Bu arada fotoğraftan da anlaşılacağı üzere adonis kası görüyoruz, üstsüz arkadaş sahneye her çıktığında oooo diye bağırmalar eksik olmadı, o kadar diyorum :)

Flying isimli gösteriye giderken, gösterinin Muhsin Ertuğrul'da olduğunu unutarak yürümeye devam edip kendimi Cemil Reşit Rey Salonunda buldum. Arkadaşım beni içeride beklediği için Cemil Reşit Rey'e girdim. Girişte bilet verdiler, içeride arkadaşımın beklediğini bileti farklı kişilere vermelerini söyledim fakat ellerinde biletin fazla olduğunu ve arkadaşlarıma hediye edebileceğimi söylediler. (Bu da ücretsiz bir etkinlikti) Bileti alarak kapıya yöneldim fakat 4 farklı kapı vardı ve ortalıkta arkadaşım yoktu. En son telefonun icat edilişinin farkına vardım ve aradım. Gideceğimiz oyunun Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde olduğu gerçeğini hatırlattı.Ve yanlışlığı giderdik, ve ben koşarak Muhsin Ertuğrul'a vardım.
Ve Cemil Reşit Rey'deki oyunun adı Silla, bana söylenene göre bilet fazlaca var.
Silla için de durum aynı
Saat: 20 :00 Son tarih: 20 Eylül

Cumartesi günü canımın içi geldi, hiçbir şey yapamasak da oturup sohbet etmek bile bana yetti...
Ve Deniz'imin düğünü vardı, Cumartesi akşamı kuaför, makyaj, hazırlık ve trafik yüzünden düğüne geç kaldık. Geç saatte de eve dönünce fotoğraf çekimi olmadı. İnstagram da bir fotoğraf ekledim. İnstagram'dan da beni takip etmeyi unutmayın :)

Bugün Bebek Şenlikleri'ne gittim. Zet Fashion ile tanıştım. Dünya tatlısı, acaip sevdim. Umarım bundan sonra da görüşürüz..

Bugün için ayrıca bir post hazırlayacağım.

Benim günlerim güzel geçmeye başladı. Umarım sizinkiler de güzel geçiyordur.
Yakın zamanda görüşmek üzere...

0 yorum: