Clasic Inspiration

Millet pazar günü, cumartesi günü ilham versin diye bir şeyler yayınlar bense klasik giyiminizde ilham olsun diye Clasic Inspiration hazırlıyorum.


Klasik giyimle şık olmak aslında o kadar da zor değil. Ben henüz topuklu giyimine başlayamasam da şık olmak için topuklu ayakkabı şart...

Bir de yukarıdaki gibi tek renk giyinmek de işimizi kolaylaştırabilir...
Siyah bilekte biten kumaş pantalon üzerine siyah bluzlar benim formam gibi. Altına topuklu klasik bir ayakkabı çok güzel olacaktır, fakat ben henüz siyah babetle idare ediyorum..


Siyah-kırmızı, lacivert-buz mavisi gibi birbiriyle uyumlu renkler her daim kullanılmalı...


Kalem etek klasik giyimin en büyük ganimetlerinden.. Üstüne beyaz bir gömlek ve hazırsın.. Şuan ismini hatırlamadığım bir Ankara blogerın fotoğrafları stili bana ilham versin diye kaydetmişim..Renkli pantolonlar klasik giyimi spor şekliyle kullanmak için ideal. Topuklu ve 
 gömleklerle kullanılarak klasik giyime adapte edebilirsiniz..Benim çok beğenerek pantolon modası diye post hazırladığım pantolonlar gömlek ve topuklularla yine hoop klasik..Şuan fark diyorum, benim topuklu ayakkabı ve gömleğe ihtiyacım var. Bir kızın ne zaman ihtiyacları biter ki zaten :)

Resimler: pinterest ve Ankara blogerı (adını hatırlayan varsa yazabilirim)

Öpüldünüz...


0 yorum: