Son Teknoloji Annem

Anneler günü... "Bi tek annem olsun bana birşey olmaz" kesinlikle doğru. Koşulsuz bir sevgiyle seven, seni senden daha çok düşünen, gülüşüne ömrünü veren, ağladığında canı yanan, yer yüzünde senden daha kıymetlisi olmadığı düşünen bir kadın düşünün...

Yaşım 25 ama hala onun yanında çocuğum, hastalandığımda tüm gece kimi zaman minderde kimi zaman koltukta yanımda sabahlayan, İstanbul'da canım sıkıldığını anlasa telefonda konuşamayan, biraz zayıflasam 5 günde 5 kilo aldırtmayı başaran  dünyanın en mükemmel kadını.

Ergenlik dönemlerinde en çok kavga ettiğim, şimdi şimdi anlıyorum onu. Daha iyi anlıyorum diyelim.Anneler günü bir gün değil, her gün aslında. Ama her zaman da hediye alınmıyor. O sebepten anneler günü bir sebep olsun ve gidin annenizi mutlu edin. Benim gibi uzaklarda olanlar da var. Aslında onun yanına gitsem ona en büyük hediyeyi vermiş olurum ama şartlar şartlar...

Anneler günü yaklaştıkça o gün için yapılan reklamlar, kampanyalar da yerlerini almaya başladılar.Benim en çok dikkatimi çeken viral reklamlar.Asuman Dabak'ın seslendirdiği Profilo "O tabak bitecek" reklamı ilk favorim, ertesi sene Profilo yine bir viral reklam yayınladı, "yavrum seni like ettim"

Şimdilerde ise Teknosa'nın Anneler Günü için yayınladığı viral reklam kampanyasına rastlıyoruz.Yaptıkları tespitlere tam anlamıyla katılıyorum. İzlemeyenler için de aşağı da yayınlıyorum.
İyi Seyirler :)

0 yorum: