Modayı aldattığım doğrudur !

Bu aralar modadan çok dekorasyonla ilgilenir oldum. Dekorasyon bloğu bakıp dekorasyonla ilgili sitelerde geziyorum.

Bazen renkli ferah evleri seviyorum bazen siyah-beyaz. Kimi zaman klasik kimi zaman yenilikçiyim.Ben ikizler burcuyum o sebepten beğendiklerim sürekli değişir. Şu ara beğendiklerimi de sizinle paylaşmak istedim.
Görseller: dekorasyon modası, her yerden


Mesela bu banyo, sevgilin bisiklet sever olunca yaratıcı çalışmaları da çok sevince göze ilk takılanlardan birisi oluyor. Temizliği biraz zor olabilir, ama sevimli.


Klasikçi yanım ağır basmış olmalı. Dümdüz klasik bir banyo. Ama banyoda çerçeve-resim olayını sevdim.


Bilardo oynayan birisi değilim ama mantığını sevdim. Bilardo seven bir çift için yemek masası olarak ideal bir seçim olsa gerek.


Dümdüz bembeyaz, ben aralara turkuaz ve mint yeşili katma taraftarıyım. Masanın cam olmasını sevdim. Fakat sandalyelerde ilk kural rahat olması, mutfak masası ya da yemek masası ne olursa olsun, yemek demek benim için sohbet demektir. Uzuuunca oturulup sohbet edebilmek için rahat olması şart.


Masa üzerinde sarkık halde bulunan lambaları,  masa karşısında en kalabalığında fotoğrafları çok seviyorum. Masa rengi konusunda siyah da iyi bir seçenek olabilir. Şuan aklımdaki soru masa altına halı serilmeli mi? Çoğu kez hoşuma gitse de temizlik konusunda zor olacağını düşündüğüm için çok da taraftarı değilim.


Evet bu bir hayal; teraslı bir evim olursa eğer bembeyaz tahta sandalyeler alınıp şöyle bir teras oluşturulacak. Ev içinde olmasına rağmen koltuk, sandalyeler, masa ve arkadaki panoyu açık havada düşündüm.Köşe takımı fikri sevgiliye ait. Ama fikri sevdim. Geniş bir köşe takımı tüm sevdiklerinizi ağırlarken daha sıcak bir ortam oluşturabilir. Bir de şunu fark ettim orta sehpayı sade ve büyük seviyorum.


Tv ünitesi haricinde herşey benim evime dahil olabilir. Bir de kocaman kocaman pencereler olsa çok da mutlu olurum, ferah ferah...


Süzgeçlere bayıldım. Çok tatlı değiller mi? Birkaç çeşit daha görmüştüm ama onları kaydetmemişim. Dekorasyon anlamında sade bir ev dekore etmek istesem de mutfak eşyası konusunda yaratıcı olan herşey evime dahil olabilir. 

Sevgiyle kalın.
Dua etmeyi unutmayın, henüz hala bir işim yok çünkü :)0 yorum: