Doğum Günüsü...


Minnoşlarım doğum günü hediyem sevgili balık almış bana. Pek mutluyum şu ara..
Yeni iş yerinde biraz sıkı çalışıyoruz, bu aralar inanılmaz aktifim. 25-26 Mayıs Haliç de yapılan Dragon Festivaline katıldık şirket olarak tüm haftasonu oradaydım. Pazartesi sendromu diye bir şey vardır ama bu iş yerinde yaşamadım ben. Çünkü tatil görmediğim için pazartesi olduğunu anlayamadım.

Pazartesi aynı zamanda benim doğum günümdü, süprizli doğum günü kutlamam cuma günü Nişantaşı Hardal'da bol balon ve en sevdiklerimle yemekti. Bol sohbet eşliğinde çok güzel bir doğum günü geçirdim. Gerçekten şanslıyım süper arkadaşlara sahibim...


Pazartesi gelen iki çicek günümü fazlasıyla mutlu etti. Sonra iş çıkışı Özlem'imle buluşup Kahve Dünyasında kalpli pasta yedim. Konuştuk, konuştuk, konuştuk...


Eve geldim, ev arkadaşlarımla kutladım, acaip tatlı bir elbisem oldu :) biraz zaman geçti Canan'ım elinde dondurma üzerinde mumlar çok pasta yemişsindir benimki dondurma olsun dedim der ve girer içeri...00:30 gibi anca yatakla buluşabildim. Gün içinde arayan canlarıma da ayrıca çook teşekkür ederim..

Unutan yok muydu elbette vardı, Örnek vermek gerekirse bir Üveycanım, bir de İzmirli yakışıklım aramadı...Burdan da tribi atar herkeslere de söylerim :)

Yani anlayacağınız çok hareketli bir 10 gün yaşadım.
Siz neler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim yaşadıklarım bunlar aslında bir çok post konusu var aklımda... zaman buldukça yazacağım..
Siz takipte kalın emi :)

2 yorum: