Balköpüğü'nden Hediyeler

Geçen pazar Çubuklu Hayal Kahvesi'nde Balköpüğü Tasarım'ın yaptığı etkinlikle toplamış, çok hoş sohbetler edip boğaza nazır güzel bir kahvaltı yapmıştık. Etkinlikte Gizem'in bizim için hazırladığı hediyeler çok hoştu. Tekrar etkinlik, hediyeler ve her şey  için kocaman teşekkür ederim.

Balköpüğü'nün bloggerlar için hazırladığı çantada neler neler varmış bir bakalım;


Pembe üzerinde "Egeli Kafası" yazan defter. Tüm bloggerlar için gerçekten süpriz oldu. Arwey sponsorluğunda yapılan defterler için kocaman teşekkür:) Old İstanbul yazılı defter de çok şirin bir hediye.


Golden Rose ojeleri hiç beğenmezdim. Çünkü hep Golden Rose Paris serisinden almıştım. Fakat Holiday serisine resmen bayıldım. En yakın zamanda birkaç rengi de benim olabilir. Jolly Jewels biraz uğraştırıyor eşit dağıtabilmek için simleri ama başarınca görüntü gerçekten güzel oluyor. Rich Color serisi ise evet iddia ettikleri gibi tek bir kat sürmek yeterli. Ben beğendim özellikle holiday serisini şiddetle tavsiye ediyorum.


Saçlar için Nevacolor ürünleri. Henüz denemedim, dener miyim bilmiyorum. Konu saç olunca bir değil iki, üç kez düşünüyor insan. Ama yine çok teşekkür ederim.


Apolena ürünlerinden portföy olarak da kullanılabilir makyaj çantası olarak da. Benim düşüncem, şeffaf çantanın içine renk katsın ve dağınıklığı yok etsin diye şeffaf portföy içinde kullanmak.


Vee kutu meraklısı benim için en güzeli de hediyelerin içinde bulunduğu kutuydu. Çok sevdim. Teşekkürler Balköpüğü Tasarım. 

Mail ile yaşadığım bir sorundan dolayı maalesef Deniz'den kıyafet çekimlerimi alamadım.En yakın zamanda buluşup alırım inşallah diyelim. Ama biraz zaman alabilir.

Gününüz güzel geçsin.
Öpücüklerle

0 yorum: