#bakopoguilebloggerlarbulusuyor Çubuklu Hayal Kahvesindeydik :)


Pazar günü yani dün, süper ötesi bir kahvaltıya davetliydim. Balköpüğü Tasarım'ın bloggerlar için düzenlediği kahvaltı Çubuklu Hayal Kahvesi'ndeydi. İstinye'de kalkan tekne beklerken biraz panik yapmış olabilirim. Ayy nerden kalkacak bu İDO kapalı ki falan diye.

Daha sonra yavaş yavaş gelenlerle beklemeye başladık. Taa ki bir kişinin arkadan gelip Hayal Kahvesi için tekneler burdan mı kalkıyor sorusunu sorana kadar. Evet, blogger etkinliği mi sorusundan sonra nasıl bir anda samimi olduk anlamadım.

Kendisi Cosmopolitan Havası bloğunun yazarı Bahar. Teknede yan yana oturup sohbet ettik, Deniz  Anadolu yakasında oturduğu için erken gelmişti. Hemen onunla da tanıştırdım. Muhteşem bir açık büfe kahvaltıya başladık. Fakat sohbet o kadar güzeldi ki ben kahvaltı olmasa bile olurmuş dedim.

Balköpüğü Tasarım'ın sahibesi Gizem'in bizim için neler hazırlamış neler.Her dakika bir süpriz, kardeşi Şebnem'im yardımları, Pelin ve Sibel'in de katkılarıyla o kadar eğlendik ki ne kadar teşekkür etsem az.

Gizem'e misafirperverliği, hoş sohbeti ve yaptıkları için çok ama çok teşekkür ediyorum. Ne yedik, ne giydim ve ne hediye edildi şeklinde postlarım da gelecek.Bu etkinlik anlat anlat bitmez ;)

Sizi telefonumla çektiğim etkinlik görsellerine alayım :) Balköpüğü Tasarım su seri üretime geçmiştir ve içimi çok rahat bir su olması nedeniyle herkeslere tavsiye ederim :P0 yorum: