Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Street Style...

Styleboom sayesinde defileleri ve koleksiyonları yorumlama işini hallettik. O kadar iyi yorumlamış ki başka söze hacet bırakmadı açıkcası.

Şimdi gelelim sokak modasına. Vogue Türkiye'den takip ettiğim kadarıyla söylüyorum. İşte budur dediğim kombin nerdeyse hiç yok. Diğer moda haftalarında gördüğümüz ilham aldığımız stylish dediğimiz fotoğraflar maalesef ki Türkiye'de yok.
Görseller: Vogue.com dan alınmıştır. Hepsi Eymen Topçuoğlu fotoğrafıdır.

Fotoğraflarla konuşalım daha iyi anlayacaksınız beni. En iyilerden başlıyorum.


zetfashion bloğu sahibesi Zuhal Okçu Vintage kıyafeti, Koton ayakkabıları, ayağındaki cufflar ve saçındaki DIY tacı ile en beğendiğim oldu. Bloğuna bakmak isterseniz TıkTık .


Zuhal Okçu ikinci gün yine çok tatlı. Siyah-beyaz trendine ve kısa üst modasına uyarak oluşturduğu kombin sade ve şık.


Offnegiysem blog sahibesi Billur Saatçi;  hoş bir kombin.Uzun ceketini sevdim. Bloğu için TıkTık .


Eteği, kazağı, deri ceketini uyumu hoş. Enerjisiyle kendine baktırmayı başaran birisi zaten :)


Nil Ertürk, Zara ceketiyle uzak doğu modasına uyduğunu gösteriyor. Evet o da bir blogger, ki çoğunuz biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için TıkTık 


İconjane her zaman farklı giyinen birisidir zaten. Moda haftasında da kendisinden bekleneni yerine getiriyor. Bloğu için TıkTık .


Gamze Biran, cindrellaundertheumbrella bloğunun sahibi. Giyim tarzı her geçen gün bana biraz daha uzaklaşıyor. Eskiden daha farklı giyinirdi.Bloğu için TıkTık


Moda haftasında sokakta görmek istediklerimden. Soğuk havaya rağmen sıcak bir kombin :)


Ceketini sevdim. İki çantayı da elinde taşıması biraz komik olmuş. Oysa küçük çanta büyüğün içine girebilirdi. Amacı çantayı göstermek olduğu çok belli sanki :)


Sarı eteği, ceketi, basic t-shirtü sıradan bir kombin. Fakat enerjisi olduğu kesin.


Çizgili modası büyüyerek geliyor. Her nereye kafamı çevirsem ordalar :) Fakat ben sade olmasına rağmen kombinini sevdim.


Denim on denim modası. Maskülen bir tarz. Fakat bir o kadar da seksi durduğunu düşünüyorum.Sadece o pantalonun beli o kadar yukarda olmamalı ve farklı bir kemer kullanmalıymış.


Elbise altına pantolon modası mı, yoksa aynı desenleri mi giymek istemiş bilmiyorum. 


 Midi boy elbise giyebilecek kadar uzun olmak isterdim. Elbisesiyle bakışları üzerinde topladığı kesin. Kuru kafa çantası ise Fashionhousebyzeto :) Zeto'nun bloğu ve tasarımları için de TıkTıkAyakkabı ve çanta da moda haftası sokak modasında görmek istediğimiz tasarımlardan. 

Bir moda haftası daha bitti. Sokağından podyumuna hepsini yorumladık.

Ve şimdi kızlarla buluşma vakti...

0 yorum: