Cuma günü son saatlerde...

Haftanın son iş günü ve artık çalışmak istemeyen çalışanlar sürekli bilgisayarın altındaki saate bakar. O saat, yetişmesi gereken işler olduğunda hiç durmazken, ilerlemesi gereken saatlerde ise yerinde saymak gibi huyu vardır. Şuan için de öyle, bi an önce 17:30 olsa da eve gitsek,  fakat henüz 2 saat var :(

Migren hastası bir bloggerım, lodoslu havalarda baş ağrısının arttığı varsayımı evet doğru. Bugün iki adet ağrı kesici aldım fakat bir an önce eve gidip yatmak istiyorum.

Fakat mesai saatleri malum. Ben de pinterestten görsellere yer verdiğim bir post oluşturayım düşüncesiyle bu postu oluşturmaya karar verdim.

Ayakkabıdan sonra en sevdiklerim çantalardır. Hatta uzunca bir süre sevgilinin başını şişirmiş, Guess mi alsam Vakko mu diyerek uzun bir araştırma yapmışlığım bile vardır. Fakat Derimod indiriminde kendimi kaybedip 2 çanta alarak Vakko hevesime veda etmiştim. Unutmadım, vazgeçmedim sadece ara verdim diyelim :)

Pinterest'teki görsellere geçelim o zaman.


Mesela şöyle bir Celine'im olsa. Tam olarak bu boy ve bu renk. Başka çanta istemem. Bu olsun başka da olmasın :P Her yere kullan, klasik, spor.. 


Alexandre Mcqueen... Kalem etek giymişsin, klasik bir görünümde elinde bu çanta, çook cool değil mi??? ya da boyfriend jean üzerinde salaş bir kazak, ayağında spor ayakkılar ve deri ceket müthiş...


Böyle bir bebeğim olsun, yazın elimden düşürmem. Çicekli elbiselere, mint yeşili, mavi, turkuaz,turuncu, beyaz, siyah, lacivert... hepsine uyum sağladı kafamda. Sorun yok benim olsun yeter :)


Şeker gibi, hem de kırmızı. Bak bak doyamaz insan. Tam yazlık... Anlayacağınız üzere ben yazı getirdim. Fakat bugünkü hava yüzünden yine yağmur çizmesi ve kabana geri dönüş yaşadım ve çok üzgünüm :(


Mint yeşili... Rengine bayıldım. Bu renkten mutlaka bir şeyler almalıyım bu sezon. Ruh sağlığı için kesinlikle gerekli.


Begüş'üm bu çantayı neden çok sevdiğimi, herhangi bir mağazada karşılaşsaydık kaçırmayacağımı bilir. Ben crocodile baskılı ve kareli yani çantaya dokunduğumda elimde o dokuyu hissedeceğim esyalara bayılırım. Bunun illaki çanta olması gerekmez.Ayakkabı, etek, mont, doku benim için çok önemlidir. Bu çanta bende dokunulası hissi verdi ve rengi... Yazı özlediğimi söylemiş miydim :)


Celine sever bir insanım Şeker gibi gece çıkmalarda sıklıkla kullanılabilecek çantalardan. Ben gündüz de kullanırım. Benim olsun da :)


DIY projesi olmalı... Ben Prada yerine Celine yazabilirim :) Çok tatlı değil mi???

Eveett, baş ağrısı eşliğinde çantalar arasında kendimizi kaybederek yazdığım bu postta bitti. Bir başka postta görüşmek üzere...Esen kalın :D

0 yorum: